Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
J. N. (11946 niezalogowanych)
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Milego weekend bez wkurzania sie zycze wszystkim!
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
W imieniu wszystkich dziękuje i nawzajem Szkoda tylko że pogoda nie nastraja optymistycznie.
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
mnie nikt, nic nie wkurza
miłego weekendu


Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
ZIBI L napisał:
W imieniu wszystkich dziękuje i nawzajem Szkoda tylko że pogoda nie nastraja optymistycznie.

eh trzeba sie przyzwyczaic..haha
byloby pare tygodni 40+ stopni tez bysmy narzekali.
a deszcz moze byc ladny jak wszystko inne jest ladne wkolo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ediee napisał:
ZIBI L napisał:
W imieniu wszystkich dziękuje i nawzajem Szkoda tylko że pogoda nie nastraja optymistycznie.

eh trzeba sie przyzwyczaic..haha
byloby pare tygodni 40+ stopni tez bysmy narzekali.
a deszcz moze byc ladny jak wszystko inne jest ladne wkolo


WOW ...brawo ediee
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A mi szkoda energii na wkurzanie sie,w wiekszosci na rzeczy,na ktore nie mam zadnego wplywu....wole te energie spozytkowac w przyjemniejszy sposob niz wypalanie sie na pierdoly

Pozdrowionka i milego popoludnia niedzielnego
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
MalutkaNiepokorna napisał:
A mi szkoda energii na wkurzanie sie,w wiekszosci na rzeczy,na ktore nie mam zadnego wplywu....wole te energie spozytkowac w przyjemniejszy sposob niz wypalanie sie na pierdoly

Pozdrowionka i milego popoludnia niedzielnego
W tym przypadku w pełni się z Tobą zgadzam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
MalutkaNiepokorna napisał:
A mi szkoda energii na wkurzanie sie,w wiekszosci na rzeczy,na ktore nie mam zadnego wplywu....wole te energie spozytkowac w przyjemniejszy sposob niz wypalanie sie na pierdoly

Pozdrowionka i milego popoludnia niedzielnego


Też pozdrowionka, Małe.

Pierdoły pierdołami, ale deszcz też może być fajny. Jeśli w duszy słoneczko wiedzie prym!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje,deszcz jest super.....jesli nie trzeba z lozka wychodzic A teraz powaznie,ostatnio to ja na deszcz nie zwracam uwagi.....skupiam sie na ciekawszych rzeczach
Buziolki
Zgłoś wpis
44 Posty
M_J_G G
(M_J_G)
Bywalec
Wkurza Mnie to ze Real - Barca ....2:2 a mialo byc tak pieknie....u bukmachera....
Zgłoś wpis


Bliżej nas